Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw
- Czynności kancelaryjne w Szpitalu wykonują: kancelaria i sekretariat – Prezesa i jego zastępcy oraz Dyrektora ds. lecznictwa.
- Wszelka korespondencja przychodząca do Szpitala rejestrowana jest w systemie elektronicznego obiegu dokumentów (EZD), następnie kierowana przez członków zarządu i dyrekcji do odpowiednich komórek organizacyjnych, celem dalszego załatwienia. Korespondencja wychodząca na zewnątrz również podlega rejestracji i ewidencji w EZD.
- Wyjaśnień na temat udzielanych świadczeń leczniczych udzielają ordynatorzy/kierownicy oddziałów.
- Skargi i wnioski kierujemy do Biura Obsługi Pacjenta. Są rozpatrywane przez Dyrektora ds. lecznictwa.
- Organizację pracy w poszczególnych komórkach organizacyjnych określa regulamin pracy i regulamin organizacyjny.
Dodano: 2017-05-02 13:23
Ostatnia aktualizacja: 2026-04-23 13:39
Opublikował: Amadeusz Polak
Ostatnio zaktualizował: Robert Kowalik
